Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1PACK/Многу Нови Гроздобер 3D цртан филм Животинско серија Поздрав картичка сет со боја плик роденден картички/ознака/продажба на мало

1PACK/Многу Нови Гроздобер 3D цртан филм Животинско серија Поздрав картичка сет со боја плик роденден картички/ознака/продажба на мало

DEN 52.80
 

Това е достапна
Износ


Големина : картичка големина 150*100mm;
плик со големина 152*103mm.
Производ материјал : 350g kraft хартија.
1 пакет=1pcs картичка+1pcs плик.
Пакет : PVC Кеса

Повеќе информации

боја:
Случајно дизајни
Бренд Име:
leaffei
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
празник:
Универзална
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
R150915E

Најдобрите понуди во категоријата