Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
200pcs 120*180mm Покана Картичка Greeding Роденден Картички За Свадба Партија Q102

200pcs 120*180mm Покана Картичка Greeding Роденден Картички За Свадба Партија Q102

DEN 6528.00
DEN 8159.52
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет. Тоа е многу популарна за свадба,партија или роденден. Можете да го додадете вашиот зборови на картичката. Материјал : Хартија Боја : како на сликата Големина : 12*18cm Пакет се вклучени : 200pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Повеќе информации

Стил:
Фестивали
Шема:
Виткање Тип
празник:
Свадба
Музика:
No
Број На Модел На:
ништовни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата