5Set Casamento 3D Роденденски Подарок Картички Шупливи се Зголеми рачно изработени Decoupage Креативни Kirigami & Оригами Честитки Со Плик

5Set Casamento 3D Роденденски Подарок Картички Шупливи се Зголеми рачно изработени Decoupage Креативни Kirigami & Оригами Честитки Со Плик

DEN 753.60
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на нашата продавница,среќен шопинг!
Функција : Име : Поздравам Картичка Картичка Стил : VClassic Стил Големина : 10*15 CM Тежина : 0.05 кг Пакување : Opp Совети : вклучени Поздравам Картичка и коверти
Купувачот Мора Да Го Прочитате
шопинг-Q&A (1)Ако јас, место голема цел, дали има место или го нуди ? Кога имате голем број на нарачки пред да платите, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор. (2) Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам? Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе прими пакет, ве молиме да ги јасна слика за неисправен производ и го испрати до нас. Ние ќе го организира наплата на пари или испраќање на пратката. (3)За други причини, не сакаат овој производ, што да правам? За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате производот, откако ќе ги примите цел во рок од 7 дена, ве молиме контактирајте со нас. Бидете сигурни дека да се задржи оригиналната држава, и да носат товар на себе, По добиете на стоки ние ќе организира наплата. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да се даде повратна информација или спор, контактирајте со нас веднаш, така што имаме можност да го реши овој проблем за вас. Многу должен!
.Ние прифаќаме alipay тука.
.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
.Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
.http : //www.aliexpress.com/help/home.html#center
Економија Превозот Ние обично се користат Регистрирани Кина Пост Воздух Mail и тоа трае околу 30-60 дена за испорака. Експрес EMS, тоа трае околу 5-29 денови на светот. Други превозници, како што се TNT, DHL, FEDEX Ќе се земе за 3-9 дена. Ако сакате да се избере Express, ве молиме да ни кажете & ние ќе се Пресмета екстра трошоците за превозот. Ние секогаш брод вашата Зачувам адреса, па ако вашиот превозот адреса не се совпаѓаат со тоа, ве молиме забелешка кога ќе се плаќаат со Зачувам! Цел на помалку од $ 7 ние ќе го испрати преку Кина Пост парцела обично трае околу 30-60 дена за испорака. Тоа не е целосно следење на информации, се надевам, ќе може да се разбере нас, ви благодарам многу! Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции! Било Истрага, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе направиме се во наша моќ да ја постигнат таа цел!! Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. земете една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ние љубезно ве замолиле
Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Повеќе информации

Шема:
Виткање Тип
Бренд Име:
Љубовен јазол
Стил:
Други
Музика:
No
празник:
Бизнис,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Забава,Роденден,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
cw071
Теми:
Класичен Тема
Материјали:
врежана хартија
Категорија:
Поздравам Картички
Коверти:
Yes
Внатрешниот Листови:
Yes
Коверти Боја:
како Слика
Спецификација:
0.7-0.9M
Настан & Партија Ставка Type:
Покана Картичка

Најдобрите понуди во категоријата