Патуваат Низ Светот Карта Пасош Маска,Картичка Торба,Пасош Носителот Бизнис Картичката во Држачот,ПВЦ Кожа Кредитна Картичка Носителот на Мажите

Патуваат Низ Светот Карта Пасош Маска,Картичка Торба,Пасош Носителот Бизнис Картичката во Држачот,ПВЦ Кожа Кредитна Картичка Носителот на Мажите

DEN 134.00
DEN 148.80
 

Това е достапна
Износ


5688048528409912 Најновите Стил US $ 14.20 /парче US $ 33.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 6.00 /парче US $ 35.60 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 26.80 /парче US $ 18.90 /парче US $ 2.89 /парче
Пасош Покрие/Носител на Пасош/лична Карта покрие/лична Карта Носителот/Кредитна картичка Покрие/Кредитна карта Носителот/Покритие за Документи и Билет
Excellet заштитник покритие за Пасош од Странство Туризам И Проучување.
Големина : 14*10СМ
Пакет : indepaendent пластични кеси за пакување
Материјал : кожа СТП
Тежина : 30 грам
Карактеристики : Освен за ставање пасош во страна,постои 9.9*7.3 cm лична Карта се покријат во лево.Еластичен може да се заштити целата пасош капак, така што на документи нема да се изгуби .
Пасош опфаќа се многу евтини,но многу симпатична,многу убава.Можете да ги купите некои повеќе парчиња како празник подароци за деца,пријатели,љубовници,родители,колеги,тоа ќе биде изненадување за нив.Донесе голема радост во вашиот живот.
Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката,ве молиме обидете се да се пополни во твоето полно име,адреса, телефонски број,поштенски код.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да се обезбеди добар сервис за вас .

Повеќе информации

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
Моден
Бренд Име:
Mcneely
Пол:
Унисекс
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Должина:
14cm
Главен Материјал:
PU
Обликот:
Кутија
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
30g
Материјал Состав:
СТП Кожа
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
Светот патување пасош маска
Светот патување пасош покрие дизајн:
Светот патување пасош покрие Карактер 1:
3D дизајн
Светот патување пасош покрие Карактер 2:
еластична заштита на пасош маска
Светот патување пасош покрие Карактер 3:
може да се избегне триење
Светот патување пасош покрие Функција 1:
маска за пасоши
Светот патување пасош покрие Функција 2:
бизнис карта носителот
Светот патување пасош покрие Функција 3:
Лична Карта Носителот
Светот патување пасош се покријат Пакет:
Светот патување пасош маска:
Светот патување пасош маска

Најдобрите понуди во категоријата