Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 Мода Жени Мажи Патување Бизнис Кредитна ID Значка за Држачот на Монета Чанта Синтетички Кожа Стигнале Ролна Keychain Нови

2017 Мода Жени Мажи Патување Бизнис Кредитна ID Значка за Држачот на Монета Чанта Синтетички Кожа Стигнале Ролна Keychain Нови

DEN 116.00
DEN 168.48
 

Това е достапна
Износ

2017 Мода Жени Мажи Патување Бизнис Кредитна ID Значка за Држачот на Монета Чанта Синтетички Кожа Стигнале Ролна Keychain Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Со елаборат за шиење и крои линии, доста издржливи за продолжен користите Ова Копче прстен паричникот ви дозволува да ги зачувувате монети, клуч, ситни животни, бизнис картички. Можете да го направи тоа лесно да се отвори и да го затвори патент или висат на копчињата. Структура : 1 Фотографија на носителот, 1 Патент џеб, 3 карти на носителот Материјал : Синтетички кожа,PVC,од Нерѓосувачки челик, Големина : 11.6x7.6cm/4.56x2.99"(приближно) Боја : Sky blue/Розова/Темно сина/Топла розова/Brown/Нане "зелени" Совети : Копче прстен на моделот ќе биде испратена по случаен избор, вие може да ги добиете на истата шема или повеќе модели, ве молиме да се разбере. Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Копче Монета Картичка Паричник(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Патент Кожа
Објектот Должина:
11.6cm
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
кожа
Употреба:
Кредитна Картичка
Обликот:
Кутија
Објектот Тежина:
40g
Објектот Ширина:
7.6cm
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Бренд Име:
THINKTHENDO
Број На Модел На:
3TJ00330

Најдобрите понуди во категоријата