Караоке Звук Миксер Професионална Аудио Систем Преносни Мини Дигитален Аудио Звук Караоке Машина Ехо Миксер Систем

Караоке Звук Миксер Професионална Аудио Систем Преносни Мини Дигитален Аудио Звук Караоке Машина Ехо Миксер Систем

DEN 1030.00
DEN 1391.52
 

Това е достапна
Износ


Караоке Звук Миксер Професионална Аудио Систем Преносни Мини Дигитален Аудио Звук Караоке Машина Ехо Миксер Систем
Карактеристики :
2 Micphone влезови, видео, текст и звук излез за видео сигнал
Ехо ефект и 2 микрофон контрола
Со стабилен квалитет, преносни, уметнички, мали и исклучителна.
Погоден за компанијата, фаза, дома, КТВ соби, итн.
Поврзете го пред засилувач за влез и моќ за контрола на домаќинот.
Описи :
Двоен Микрофон влезови, видео, текст и звук излез за видео сигнал, јачина на звук може да се прилагоди индивидуално.
Reverberation одложување функција и аудио влезови/излези за лево/десно канал за Јачина на фреквенција регулатива.
Волумен фреквенција регулатива.
Спецификации :
Напојување : адаптер 110-240 V
Работен Напон : 9 V-12 V
Вкупно Хармонично Нарушување : Пакет Се Вклучени :
1 x Караоке ехо звук миксер
1 x адаптер НИ приклучок
1 сет на аудио кабел
1 сет на видео кабел
Црна стандардно, ве молиме контактирајте со нас и за други спецификации
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички.Ви благодариме!

Повеќе информации

Бренд Име:
LESHP
Број На Модел На:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата