Индискиот Стил Циганска Кристал Изјава Анти Тибетската Смола Капка Earring Жените Бохемски Boho Циганска Фестивал Накит

Индискиот Стил Циганска Кристал Изјава Анти Тибетската Смола Капка Earring Жените Бохемски Boho Циганска Фестивал Накит

DEN 96.00
DEN 144.96
 

Това е достапна
Износ


Големина : како на сликата
тежина : 26g/пар
Материјал : лежиште,легура,кристал

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Coolidage
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
dangle
Материјал:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата