Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Моден Трговија На Големо Гроздобер Долго Круг Злато Кристал Капка Голема Tassel Обетки Бохемски Свадба Етничка Обетки За Жените Накит

Моден Трговија На Големо Гроздобер Долго Круг Злато Кристал Капка Голема Tassel Обетки Бохемски Свадба Етничка Обетки За Жените Накит

DEN 64.80
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
Naomy&ZP
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
ЕЛ-0027
Тип:
Капка обетки Dangle Pendant
Карактеристики:
Долго Етничка Femme Големите Европски
Големина:
6.8cm*4.4cm

Најдобрите понуди во категоријата