Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Vivari Дами Растенијата Бакар Обетки Цвет 5pcs Кристално Јасно Сребрена Боја Жените Девојка Подарок Модни Додатоци Накит

Vivari Дами Растенијата Бакар Обетки Цвет 5pcs Кристално Јасно Сребрена Боја Жените Девојка Подарок Модни Додатоци Накит

DEN 379.00
DEN 479.52
 

Това е достапна
Износ


Жените Обетки со Јасни Кристали
Пол : Дами
Материјал на Earring : Бакар
Боја на Earring : Сребро.
Кристал : Да
Боја на Кристали : Јасно
Број на Cyrstals : 5pieces
Шема на Earring : Цвет
Големина на Earring : 1.5 cm
Ние обезбедуваме Бесплатен Превозот на Хонг Конг Воздух Пост препорачана Пошта испорака.
Можете да го проверите статусот на вашиот парцела преку Хонг Конг Пост официјалниот веб-сајт.
Другите производи достапни во нашата продавница :
http : //www.aliexpress.com/store/1816530
CE018
CE019
CE020

Повеќе информации

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Vivari
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CE025
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Бакар

Најдобрите понуди во категоријата