Бохемски Капка Обетки Црвен Камен Тибетската Сребро Шупливи Среќа Топката Етничка Стилски Дизајнер Earring за Жените Мода Накит

Бохемски Капка Обетки Црвен Камен Тибетската Сребро Шупливи Среќа Топката Етничка Стилски Дизајнер Earring за Жените Мода Накит

DEN 168.00
 

Това е достапна
Износ


Нашата услуга на тимот е да се изгради со топла луѓе кои зборуваат течно англиски, ве молиме слободно да комуницира со нас!
Бохемски Капка Обетки Црвен Камен Тибетската Сребро Шупливи Среќа Топката Етничка Стилски Дизајнер Earring за Жените Мода Накит
*Рачно изработени производ го нема истиот предмет, ве молиме овозможи некои разлика.
На монистра, понекогаш, исто така, имаат малку различни бои, ве молиме да се разбере.
Ви благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е многу економски превозот метод. Тоа може да брод со цел вредности под $7. Сепак, тоа само оди на одредени contries и нема следење на информации по пакетот ја напушти Кина.
Ние recomend можете да изберете Aliexpress Превозот во превозот опција, што е побрзо, имаат следење на информации до испорака и целосна наплата за изгубениот пакет или не успеваат да ја испорача на време. Или можете да нарачате повеќе од $15 од нашата продавница и додадете ни за вашите омилени store, а потоа ние ќе се користи Aliexpress испорака за вас, ве молиме rememver да ни порака за да побара за тоа.
Сите пакет ќе бидат внимателно прегледани пред испраќање. Заштитен материјал за пакување ќе се користи за да се избегне оштетување на патот. За нас да се продолжи својата цел побрзо, ве молиме чувајте ги вашите детални превозот адреса на aliexpress up to date. Ако имате било каков проблем примање или следење на вашиот производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ние нудиме бесплатен превозот за сите наши производи во нашата продавница од Кина Пост Воздух Mail. Тоа трае околу 20-60 дена во зависност од различни земји и сопствен статус. Ако сакате да го користите други мејлинг метод, како што се epacket или express, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се пресмета ви axtra цена да го додадете.
Ако имате било какви прашања по приемот на производот ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние искрено се надевам дека за задоволување на сите наши потрошувачи. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди и слики ќе бидат ценети. Клиентот оценка е многу важно за нашата продавница да расте, ако имате било какви се жалат ве молиме да ги споделите со нас, ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да го реши.

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
тибетската сребро.
is_customized:
No
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Материјал:
Камен
Бренд Име:
Miestilo
Број На Модел На:
BL020037
Арт Деко:
Boho Обетки
Античкиот:
Жените jewerly
обетки камен:
тибетската накит
Лето Накит:
Srop Превозот
убава:
Топла Нова Мода 2016 Година
накит:
жените обетки
Чешка:
Bijouterie Кина
Накит:
Индискиот Обетки
Циганска:
Мајчин
Alli express:
гроздобер обетки

Најдобрите понуди во категоријата