S990 Фунта Сребрена Рака Tremella паѓа мат процес експлозија

S990 Фунта Сребрена Рака Tremella паѓа мат процес експлозија

DEN 1206.00
DEN 1507.20
 

Това е достапна
Износ


3. без продажба на мало 5 нема ограничување на бројот на пакети може да се меша серија стоки вкупниот број на целосна
【 На 】S990 не ограничувајќи се на износ од
【 може да се меша серија и еден производ за секој од целосна 】 парчиња на накит додатоци како што се бришење сребро крпа S990 со исклучок на
【 бебе име обетки изработени од материјал меѓународниот стандард сребро инкрустирани бебе 】 Бебе Големина
【 висока 】 ширина од 3,5 см дебелина 1.69 см, тежи околу површината процесот на Тајландски сребро процесот на слика во боја елени Кралот накит линија 0.63 cm заложбата на сите бебето се во отворено природна светлина пукање во вид и во компјутер директно слики од екранот upload6.71g
【】 вклучувајќи ги и интегритетот на присутни од оригиналот покаже дека сега се види на слика


Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOCAI
Обликотшема:
роденден
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Рок

Најдобрите понуди во категоријата