Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Lapis S925 Обетки Sterling Silver Пломба Обетки жените здраво позлата мазна личност стилови

Lapis S925 Обетки Sterling Silver Пломба Обетки жените здраво позлата мазна личност стилови

DEN 2290.00
DEN 2862.24
 

Това е достапна
Износ


:
1. 500
2. 10
3. без продажба на мало 5 нема ограничување на бројот на пакети може да се меша серија стоки вкупниот број на целосна
【 На 】S925 не ограничувајќи се на износ од
【 може да се меша серија и еден производ за секој од целосна 】 парчиња на накит додатоци како што се бришење сребро крпа S925 со исклучок на
【 бебе име обетки изработени од материјал меѓународниот стандард сребро инкрустирани бебе 】 lapis lazuli бебе големина
【 висока 】 ширина 4.7 cm дебелина 0.8 см, тежи околу површината процес 0.5 cm обичен сребро electroplating процесот на слика во боја елени Кралот накит линија 9.59 g
【 заложбата на сите бебето се во отворено природна светлина пукање во вид и во компјутер директно слики од екранот испратите】
【 вклучувајќи ги и интегритетот на присутни од оригиналот покаже дека сега се види сликата 】 【 колку што е можно за вашето бебе 】 но снимање светлина средина опрема и прилагодувањата за екранот не може да се избегне, повеќе или помалку, таму ќе биде малку боја ако извршување на сликата и реално во согласност ве молиме внимателно размислете дали да го купи поради користењето на камерата перформанси Општи толку често во вид на фотографии поубаво. на врати стока за стока не се задоволни 100% ве молиме приемот во рок од три дена и производство на стоки за фото мора да гарантира дека стоки и пакување стока себе услуги на пакувањето на производот кутија lanyard и други подароци, итн. 【】 како книга се додека двете страни консензус, ве молиме изберете продавница ко изразат компанијата испрати враќање поштарина купувачи забелешка како што стоката се оштетени, тогаш продавачот има право да одбие да го потпише да ги преземе стоката во тоа време сертификат на продавница поголемиот дел од стоката не за сертификат ако ви треба сертификат продавница во име на за но треба да се додаде јуани сертификат такси ве молиме приемот во рок од три дена и производство на стоки за фото на продавница на сите стоки кои се за фунта сребрен накит доколку не гарантира враќање и мечка враќање товар и идентификација на трошоците, ако се земе оваа продавница бебе рече дека ќе се согласи на однос на било каков проблем, ве молиме контакт us Holiday 【 треба да имаат право на плаќање, ние ќе wholeheartedly за вашиот обезбедувач на 】 ви посакувам среќен шопинг на плаќање на продавницата не го прифати орален закажани Препорачува Alipay трансакции ве молиме да земете три дена 10 ви благодарам. освен во
час за вас да се заврши не преземе итни наш основен коса Yuantong Изразат на национално ниво Општи дена ќе добие 【 според оддалеченост од 1000 јуани на погоре за да испратите поштенски 】 особено ние ќе го извести купувачите, како што се Изразуваат временските услови, итн.За SF или ве молиме да контактирате со услуга за да се пополни во превозот спектар на нашите пакување е исклучително ригорозни
кога знак мора да бидат во пакување е непроменети лично да отворите пакет да се провери ако се појави оштетени или погрешно верзија на стоки или недостасува, ве молиме да одбие да го потпише 24 Контакти
Мобилен Телефон 2-5 Адреса Пекинг Xicheng Област Xinjiekou Северна Улица Авентис накит трговски центар подземни
Хонг Конг, Macao, Тајван и странски земји.
EMS
или погрешна верзија на стоки или недостасува, ве молиме да одбие да го потпише
или погрешна верзија на стоки или недостасува, ве молиме да одбие да го потпише
15011003793
010-82200248
B2-12

Повеќе информации

Материјал:
бисер
Стил:
Класичен
Обликотшема:
копче
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOCAI
Метали Тип:
како табелата

Најдобрите понуди во категоријата