Кристал Памук Tassel Обетки Жените Античка Златна Боја Изјава Dangle Капка Earring Триаголник На Работ Накит Уво Додатоци

Кристал Памук Tassel Обетки Жените Античка Златна Боја Изјава Dangle Капка Earring Триаголник На Работ Накит Уво Додатоци

DEN 35.00
DEN 62.40
 

Това е достапна
Износ


Кристал Памук Tassel Обетки Жените Античка Златна Боја Изјава Dangle Капка Earring Триаголник На Работ Накит Уво Додатоци
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја :
Злато Боја Количина : 1 пар

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
1398
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Бренд Име:
wj.јао
боја:
злато боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер Ретро Етничка Бохемија Панк Домот

Најдобрите понуди во категоријата