Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 Нова Жешка Tassel Капка Обетки гроздобер tassel обетки долго Етнички Големи Dangle Обетки Женски

2017 Нова Жешка Tassel Капка Обетки гроздобер tassel обетки долго Етнички Големи Dangle Обетки Женски

DEN 84.00
DEN 112.32
 

Това е достапна
Износ


Жените Етничка Долго Tassel Капка Dangle Обетки Кристал Цвет Обетки
Функција :
Моден кристал tassel жените обетки.
Модерен и сите натпревар стил, up-to-date стилови, со висок квалитет.
Спецификација :
Материјал : алуминиумски
Големина : прибл. 9 x 3cm/3.54 х 1.18 во
Тежина : 25g
Боја : зелена, црна, црвена роза, сина, кралска сина, розова+кафе
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 Пар Обетки X
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги ,тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек .Ако не беа сосема задоволни,ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.Ви благодариме!
1、Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Бесплатен Превозот,но Не и следење на информации и Подолго времето на чекање(околу 30-45 дена) 2、Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Полнење малку,со следење на infromation и со 25-35 дена времето на чекање. 3、Ако е потребно итно, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да изберете на курирската служба DHL, или ЕМС. Да биде јасно пред да можете да те направи избор и Добредојдовте во мојата продавница повторно.
1、Како за трговија на големо и пад на превозот? Трговија на големо и dropshiping се и добредојдени. Ако поставите масовно наредби, повеќе попуст по контактирајте ме. За пад на превозот, ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. 2、Каде е мојот производ сега? Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за вашиот следење на информации, понекогаш е потребно повеќе време, повеќе отколку што се очекуваше, бидејќи тоа е меѓународен бизнис, ние треба повеќе време да се расчисти Обичај. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање однапред! Ние ќе брод вашата производ од 1-5 дена во моментот кога ќе заврши исплатата 3、Како да се добие повеќе попуст? Ние имаме различни активности во еден месец. Можете да добиете во мојата продавница да знаете повеќе информациите кои и да се вашите ексклузивна забава. Кликнете на линкот подолу за да добиете повеќе попуст : Предлог : Штом поставување на цел, целосно го во половина час, така што можеме да го испратам до тебе, во прв пат.

Повеќе информации

Бренд Име:
JOCESTYLE
Број На Модел На:
dangle обетки
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура

Најдобрите понуди во категоријата