ZHINI симулирани бисер Dangle капка Булчински Обетки за Жените Гроздобер Изјава Големи Faux Бисер Обетки Мода Накит C87432

ZHINI симулирани бисер Dangle капка Булчински Обетки за Жените Гроздобер Изјава Големи Faux Бисер Обетки Мода Накит C87432

DEN 72.00
DEN 137.28
 

Това е достапна
Износ


Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации, може да биде малку грешки
Како екранот е различен, различни прилагодувања за снимање светлина и други причини, може да доведе до производ, имаат малку поинаква боја со слика.
Дизајн : Најновите симулирани бисер Dangle капка Булчински Обетки за Жените Гроздобер Изјава Големи Faux Бисер Обетки Мода Накит

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZHINI
Број На Модел На:
Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Големина:
11cm
Обетки:
бисер Dangle капка Булчински Обетки за Жените Гроздобер Изјава
жените накит:
Партија/свадбена/ангажман

Најдобрите понуди во категоријата