Тренди Бохемски Симулирани Бисер Обетки Круг Pendant Свадба Ангажман Изјава Dangle Обетки

Тренди Бохемски Симулирани Бисер Обетки Круг Pendant Свадба Ангажман Изјава Dangle Обетки

DEN 124.00
DEN 133.44
 

Това е достапна
Износ


dianxiaobao_1
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FASHIONSNOOPS
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
50460
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски

Најдобрите понуди во категоријата