Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Жените Домот Долго Tassel Синџир Капка Dangle Кука Обетки Изјава Накит

Жените Домот Долго Tassel Синџир Капка Dangle Кука Обетки Изјава Накит

DEN 58.00
DEN 86.40
 

Това е достапна
Износ


Спецификации :
Долго tassels синџир монистра капка pendant дизајн, направи да изгледате шармантна и привлечна.
Високо квалитетен материјал, против алергија, удобен за носење.
Лесно да се одговара со вашата дневна или партиски носат.
Тип : Обетки
Стил : Мода
Тема : Убавина
Пол : Жените
Материјал : Алуминиумски
Прилики : Секојдневниот Живот, Подарок, Банкет, Партија, кафуле, Паб, Матурска, итн
Карактеристики : Dangle Обетки, Долго Tassel, Монистра Pendant, Накит Шарм
Големина : 8.4 cm x 1cm/3.31" x 0.39" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 Пар Обетки

Повеќе информации

Обликотшема:
Нередовните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
28819
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
BLUELANS
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата