Моден Виси Капки Монистра Долго 3 Tassel Обетки Studs Камен Црвено Bijouterie Уво Накит Мулти Боја За Жените Свадба Подароци

Моден Виси Капки Монистра Долго 3 Tassel Обетки Studs Камен Црвено Bijouterie Уво Накит Мулти Боја За Жените Свадба Подароци

DEN 121.00
DEN 172.80
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
АЛИСА ВАНГ
Број На Модел На:
E002
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Памук
Материјал:
Алуминиумски+смола+памук
боја:
Микс од бои за да изберете
Големина:
About 10cm*3cm
Тежина:
About 20g/pair
Пакување:
1 пар/opp вреќа
Функција:
долго tassel обетки
Тип:
tassel капка обетки
Одговара:
Bijouterie
Шема:
уво накит
Стил:
обетки за жени

Најдобрите понуди во категоријата