Моден Злато-боја Капка Обетки Долг Синџир на Обетки Со Срцето Кристал Накит трговија на Големо Бесплатен Превозот

Моден Злато-боја Капка Обетки Долг Синџир на Обетки Со Срцето Кристал Накит трговија на Големо Бесплатен Превозот

DEN 181.00
DEN 216.00
 

Това е достапна
Износ


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
UQBing
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
СМ-1434
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Прилики:
Подарок, Сувенири, Свадба, Бенефиции, Други
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Најдобрите понуди во категоријата