Бесплатен превозот 9-10ММ ЈУЖНА МОРЕ ПУРПУРНА ПРИРОДЕН БИСЕР EARRING БЕЛАТА КУКА СРЕБРО.

Бесплатен превозот 9-10ММ ЈУЖНА МОРЕ ПУРПУРНА ПРИРОДЕН БИСЕР EARRING БЕЛАТА КУКА СРЕБРО.

DEN 672.00
DEN 959.52
 

Това е достапна
Износ


EARRING

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dingchengchanglong
Број На Модел На:
mm
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.

Најдобрите понуди во категоријата