Супер убава мелење arenaceous транспарентен нерегуларни стереоскопски цвет обетки красат член

Супер убава мелење arenaceous транспарентен нерегуларни стереоскопски цвет обетки красат член

DEN 61.00
DEN 72.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
Бела матирано, Ga боја, Матирано црвена, Транспарентна црвена, Матирано жолта, Жолта транспарентен, Мелење arenaceous пур, Виолетова транспарентен, Транспарентни сина, Мелење arenaceous blu, Меи црвено матирано, Бела транспарентна, Транспарентни меи црвена
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Хип/Рок
Бренд Име:
apy
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
066

Најдобрите понуди во категоријата