Западен стил се претерува мода злато сребро tassel остава долго женски dangle pendant обетки

Западен стил се претерува мода злато сребро tassel остава долго женски dangle pendant обетки

DEN 224.00
DEN 249.12
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ANKUN
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
АК-ER-1863
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата