Врвен Квалитет на Гроздобер Мозаик Кубни Циркон Бисер Обетки Антички Сребрен Позлатен Капка Обетки за Жените Мода Накит Italina

Врвен Квалитет на Гроздобер Мозаик Кубни Циркон Бисер Обетки Антички Сребрен Позлатен Капка Обетки за Жените Мода Накит Italina

DEN 221.00
DEN 232.80
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
666000
Големина:
18mm

Најдобрите понуди во категоријата