Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XIYANIKE Гроздобер Сонцето Цвет Имитираат Бисер Кристал Dangle Обетки Жените Мода Накит Додатоци Brincos Капка Превозот E144

XIYANIKE Гроздобер Сонцето Цвет Имитираат Бисер Кристал Dangle Обетки Жените Мода Накит Додатоци Brincos Капка Превозот E144

DEN 84.00
DEN 111.84
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E144
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
xiyanike
Цел износ:
Повеќе од 8 долари потоа Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина (Копно)
Повод:
Годишнината Engageme Подарок Партија Свадба
Боја:
Како се покаже Слика
Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата