Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CWWZircons Уникатен Мулти Црвена Зелена Кубни Циркони се Зголеми Златна Боја Долго Феникс Капка Dangle Обетки За Жените Свадба Партија CZ086

CWWZircons Уникатен Мулти Црвена Зелена Кубни Циркони се Зголеми Златна Боја Долго Феникс Капка Dangle Обетки За Жените Свадба Партија CZ086

DEN 454.00
DEN 648.00
 

Това е достапна
Износ


Купување важни информации :
1. Секој фотографии 100% земени од реалниот производи .
2. 100% Гаранција за квалитет ААА+ Кубни циркони
3. 100% Гаранција на кристали се со добар квалитет - Нема меурчиња , Без нечистотии
-
CWWZircons Уникатен Мулти Црвена Зелена Кубни Циркони се Зголеми Златна Боја Долго Феникс Капка Dangle Обетки За Жените Свадба Партија CZ086
Earring : 5.7 И 6 cm
Уво Pin : 925 Sterling Silver
Сите Камења направени од страна на Силна поставување , камења никогаш не падне !
Еколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро,Бакар
Број На Модел На:
CZ086
Бренд Име:
cwwzircons
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
ААА+ CZ Циркони
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather / Ќерка
earring должина:
5.7 и 6 cm
Dropshipping:
Брз Процес , Големи Залихи
Bijoux Brinco Тип:
Долго Се Откажат Earring / Капка Dangle Обетки
Обетки форма:
Феникс Птица Форма
квалитет:
Луксуз , Згодна , Мода
дизајн:
За Булчински Свадба, Матурска Додатоци

Најдобрите понуди во категоријата