Зимата е Топло Бебе Капи Бебе Капа За Деца Зима Плетени Капа Деца Бренд Момче Девојки Капа со глувчето уво шапка skullies капче

Зимата е Топло Бебе Капи Бебе Капа За Деца Зима Плетени Капа Деца Бренд Момче Девојки Капа со глувчето уво шапка skullies капче

DEN 146.40
 

Това е достапна
Износ


Стил : случајни мода, топли капи
Боја на 2 бои
Шапка околу : 48-54 cm
Возраст >2 yeas стари и возрасни
Облик шема : симпатична зимски шапка
Погоден за зима
Трговија на големо поддршка
Имајте на ум.
1. поради разликата помеѓу различни монитори , сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот , ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата, ви благодариме!
2. ако имате било какви проблеми кога ќе го примите пакетот, ве молиме контактирајте со нас за решение на првиот и не се отвори спорот Ние и ветуваме да ви даде задоволни одговор.Ви благодарам многу за одвоеното време!

Повеќе информации

Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
PKSAQ
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Писмо
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци
Рака Тип:
прилагодлив
Возраст:
2-возрасни

Најдобрите понуди во категоријата