животно диносаурус Зима и Топло Бебе Капи Бебе Капа За Деца Зима Плетени цртан филм Шапка Деца Бренд Момче Девојки Шапка Пад на Превозот

животно диносаурус Зима и Топло Бебе Капи Бебе Капа За Деца Зима Плетени цртан филм Шапка Деца Бренд Момче Девојки Шапка Пад на Превозот

DEN 145.92
 

Това е достапна
Износ


Стил : случајни мода, топли капи
Боја на 2 бои
Шапка околу : 48-54 cm
Возраст >2 Vyeas стари и возрасни
Облик шема : симпатична зимски шапка
Погоден за зима
Трговија на големо поддршка
Имајте на ум.
1. поради разликата помеѓу
различни монитори , сликата може да не се
ги одразуваат фактичката боја на објектот , ние
се гарантира стил е иста како што е прикажано во
на сликата, ви благодариме!
2. ако имате било какви проблеми кога ќе
добиете пакет, ве молиме контактирајте со нас за
решение на првиот и не се отвори спорот d
Ние и ветуваме да ви даде задоволни претставник
Ви благодарам многу за одвоеното време!

Повеќе информации

Бренд Име:
PKSAQ
Материјал:
Акрилик
Пол:
Бебе Момчиња
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Рака Тип:
прилагодлив
Одделот За Името:
Бебето
Возраст:
2-возрасни

Најдобрите понуди во категоријата