Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1-3.5 cm*5m Убава девојка Летање птици washi лента DIY декорација scrapbooking излет маскирање лента селотејп етикета налепница

1-3.5 cm*5m Убава девојка Летање птици washi лента DIY декорација scrapbooking излет маскирање лента селотејп етикета налепница

DEN 38.00
DEN 47.52
 

Това е достапна
Износ


Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број!
Можете да ги пратите тоа цело време. Ние, исто така, не падне на превозот,се надевам да се направи бизнис со вас!
Материјал : Хартија Washi
Големина : 5 M Должина ,wideth 1-3.5 CM
Пакет : 1 x Washi Лента

Повеќе информации

Тип:
селотејп
Бренд Име:
Viety
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
&

Најдобрите понуди во категоријата