НОВИ LCD Екран За CANON IXUS80 IXUS85 IXUS95 SD1100 SD770 SD1200 IXY25 IXY20 IXY110 Е PC1271 PC1262 PC1355 Камера

НОВИ LCD Екран За CANON IXUS80 IXUS85 IXUS95 SD1100 SD770 SD1200 IXY25 IXY20 IXY110 Е PC1271 PC1262 PC1355 Камера

DEN 301.44
 

Това е достапна
Износ

НОВИ LCD Екран За CANON IXUS80 IXUS85 IXUS95 SD1100 SD770 SD1200 IXY25 IXY20 IXY110 Е PC1271 PC1262 PC1355 Камера
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета
Физички da желудник (како што се намалувањето на производот)

Повеќе информации

Бренд Име:
DH
Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
за canon
LCD Комплет:
No
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за Canon
Пакет:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата