LCD Екран на SAMSUNG ST60 WP10 ЗА ОЛИМП X960 FE5050 FE5030 FE4030 ЗА SANYO X1220 ЗА PENTAX H90 Дигитална Камера

LCD Екран на SAMSUNG ST60 WP10 ЗА ОЛИМП X960 FE5050 FE5030 FE4030 ЗА SANYO X1220 ЗА PENTAX H90 Дигитална Камера

DEN 240.00
DEN 261.60
 

Това е достапна
Износ


Плаќање : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн. изберете најзгодно за вас. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот и Пакет : Бродот за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 - 15 работни дена, со следење на број. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди. Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично. Купувачи се одговорни за било обичај/должност даноци направени во вашата земја.
Враќање & Размена Политика :
Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.
Наплата или замена барања се применуваат само на три-дневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.
Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.
Ви благодариме
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.
ви благодариме
Контакт : Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress.ние ќе ви одговори што во рок од 24-48 часа,освен празник.
Кои сме Ние :
Ние сме професионални и одговорни група, без разлика имате било какви прашања може да се консалтинг нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор. Нашите производи можете да остатокот увери, ние сме тестирање пред излегување.
Ви благодариме за купувањето !ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!

Повеќе информации

Екран На Допир:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Camcorders
Број На Модел На:
H90 ST60 WP10 X960 FE5050 FE5030 X1220 FE4030
Компатибилен Бренд:
ЗА PENTAX за SAMSUNG ЗА ОЛИМП ЗА SANYO
LCD Комплет:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата