60g Природни Labradorite Кристал Груба Полиран Од Мадагаскар PT1147

60g Природни Labradorite Кристал Груба Полиран Од Мадагаскар PT1147

DEN 768.00
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен ден! Нашата цел е да бидам искрен, го прават најдобро.
Нашиот производ е фотографирана во отворено природна светлина Слики без било beautification.

Повеќе информации

Тема:
Маскота
Бренд Име:
RongDe Накит
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Европа

Најдобрите понуди во категоријата