Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ОСТРИ Остри калкулатор CH-312 Бизнис калкулатор мала десктоп канцеларија калкулатор Автентични

ОСТРИ Остри калкулатор CH-312 Бизнис калкулатор мала десктоп канцеларија калкулатор Автентични

DEN 1049.00
DEN 1116.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Материјал:
LED
Стил:
Канцеларијата За Комерцијални Тип
Број На Модел На:
CH-312
Извор На Енергија:
Сончевиот
Применливи Батерија Тип:
двојно напојување
Max. Бројки:
12
Бренд Име:
ОСТАР
Употреба:
Да се пресмета
Модел:
CH-312
Видови на:
Статистика за бизнис тип
екран материјал:
LED
Максимална екранот цифри:
12 цифри
Адаптер Батерија Тип:
двојна моќ

Најдобрите понуди во категоријата