Цврсто дрво домаќинство акт улогата ofing е вкуси неколку црна catalpa дрво занаетите давање статии вазна flowerpot база

Цврсто дрво домаќинство акт улогата ofing е вкуси неколку црна catalpa дрво занаетите давање статии вазна flowerpot база

DEN 8573.00
DEN 9024.00
 

Това е достапна
Износ


stИнформација за производот :
Опис : црна catalpa дрво инкрустирани со сребро мала слатка двојка
Единица :
Спецификации :
Се зголеми големи : Канон на 29 см, 33 cm во дијаметар, 15 см висок
Состојка : црна catalpa дрво
Во парчиња купувачот мора да :
1, боја разликаБоја отсекогаш бил тежок проблем на мрежата за трговија, камера, светлина, форми слика прикаже различни причини и материјал на исклучување боја, ние им обезбедуваме на производ слики беа направени од страна на сопственикот со Canon SLR во обична светлина, боја разлика е релативно мала, но бојата разликата е неизбежен проблем засекогаш, се надевам купувачи се разбере ах.2 транспорт штетаОваа продавница има исклучително безбеден транспорт пакување мерки, може да се гаранција повеќе од 99% од транспорт безбедност, но Кина експрес испорака е се ' е можно, ве молиме пријавете се за тоа пред, распакување проверка на интегритетот на стоки, доколку има било каква штета, ве молиме бидете сигурни да се врати на виза, и се јавите на сопственикот, можам да во најкус можен рок за корисниците да се направи на задоволителен одговор;Ако се регистрирате за тоа (вклучувајќи ги довери другите да знак за), претставува признавање на интегритетот на вашите производи3 квалитетотНа shopkeeper да се чувствуваат сите на квалитетот на стоките е многу добра, и ние, исто така, е држејќи се за да задоволни плаќање политика, како што купувачи не се задоволни со стока за квалитет, може да биде безусловно во рок од 7 дена за враќање на парите или замена, и назад на товар ќе му се на товар на сопственикот на сите луѓе!Во исто време, нашата продавница продава ракотворби се рачно изработени, па на перформансите на секој детали за производот може да има мали разлики, не е совршен за да се беспрекорен, се надевам купувачи да се разбере

Повеќе информации

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
Завршува Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
Мини табелата
Со Ролки:
no
Стил:
кинески стил
Укината:
No
Се Собраа:
no
Со Складирање:
no
Изглед:
Античкиот
Завршува Техника:
Рачно изработени
Дрво Стил:
Цврсто Дрво
Е Прилагодена:
no
Е Повече:
no
Материјал:
Дрвени
Место на Потекло:
произведено во Кина

Најдобрите понуди во категоријата