Мал плоштад махагони стол камен вазни на Буда пурпурна резби во дрво занаетите давање статии

Мал плоштад махагони стол камен вазни на Буда пурпурна резби во дрво занаетите давање статии

DEN 7205.00
DEN 7584.00
 

Това е достапна
Износ


започнетеИнформација за производот : Опис : пилешки крила дрво плоштадот столчеСпецификација : смГолемина на : Ујп : 26 * беа 25,5 см високПравоаголни : 21 * 31 30 см високЕдиници се : Пакување : спакувани во транспортотСостојка : wengeВо парчиња купувачот мора да : 1, боја разликаБоја отсекогаш бил тежок проблем на мрежата за трговија, камера, светлина, форми слика прикаже различни причини и материјал на исклучување боја, ние им обезбедуваме на производ слики беа направени од страна на сопственикот со Canon SLR во обична светлина, боја разлика е релативно мала, но бојата разликата е неизбежен проблем засекогаш, се надевам купувачи се разбере ах.2, транспорт штетаОваа продавница има исклучително безбеден транспорт пакување мерки, може да се гаранција повеќе од 99% од транспорт безбедност, но Кина експрес испорака е се ' е можно, ве молиме пријавете се за тоа пред, распакување проверка на интегритетот на стоки, доколку има било каква штета, ве молиме бидете сигурни да се врати на виза, и се јавите на сопственикот, можам да во најкус можен рок за корисниците да се направи на задоволителен одговор;Ако се регистрирате за тоа (вклучувајќи ги довери другите да знак за), претставува признавање на интегритетот на вашите производи3, квалитетотНа shopkeeper да се чувствуваат сите на квалитетот на стоките е многу добра, и ние, исто така, е држејќи се за да задоволни плаќање политика, како што купувачи не се задоволни со стока за квалитет, може да биде безусловно во рок од 7 дена за враќање на парите или замена, и назад на товар ќе му се на товар на сопственикот на сите луѓе!Колеги, нашата продавница продава занаети се направени со рака, па на перформансите на секој детали за производот може да имаат насмевка, не е совршен за да се беспрекорен, се надевам купувачи да се разбере

Повеќе информации

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
Завршува Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
Мини табелата
Со Ролки:
no
Стил:
кинески стил
Укината:
No
Се Собраа:
no
Со Складирање:
no
Изглед:
Античкиот
Завршува Техника:
Рачно изработени
Дрво Стил:
Цврсто Дрво
Е Прилагодена:
no
Е Повече:
no
Материјал:
Дрвени
Место на Потекло:
произведено во Кина

Најдобрите понуди во категоријата