Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови Жени Мажи Мултифункционален Ultralight Водоотпорен Најлон кожата торба унисекс Училиште Свитлива Торба Патување Пешачење Спортски Bagpack

Нови Жени Мажи Мултифункционален Ultralight Водоотпорен Најлон кожата торба унисекс Училиште Свитлива Торба Патување Пешачење Спортски Bagpack

DEN 671.52
 

Това е достапна
Износ


Нови Жени Мажи Мултифункционален Ultralight Водоотпорен Најлон кожата торба унисекс Училиште Свитлива Торба Патување Пешачење Спортски Bagpacks големина : 40 X30 X14.5 CM боја : зелена,сина,црна,портокалова,се зголеми Карактеристики на Производот : 1.Ultralight 2.водоотпорен 3.Свитлива 4.отпорно на гребење
Бидете внимателни :
1. Бидејќи на компјутер / мобилен телефон со екран во боја може да биде различна, на тој начин овозможувајќи им на бојата е малку поинаква.
2. Бидејќи мерењето на облека, земјата е различно, па во 2-8 cm. Грешка е нормално.
Можете да't нека овој изговор да побара враќање на средствата. Ви благодариме за разбирањето.
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер, QIWI Паричник, Web Money , Boleto, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако наидете на проблеми во плаќањето, може да укаже на Советодавни, сервисен персонал ќе се надоврзе.
Купувачот плаќа туториал како што следува : help.aliexpress.com/payment_method.html
За Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест, ако ги има. Ние ќе брод надвор предмети во рок од 10 работни дена, по што за плаќање. International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање.Ние не гарантира испорака датум на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Земја
Време на испорака(Кина Пост Воздух mail)
Работни Дена (Не't Include)
Северна Америка /Западна Европа
На 10~30 дена
Источна Европа
10~35 дена
Австралија
На 10~30 дена
Централна Азија
15~45 дена
Јужна Америка
15~50 дена
Источна Азија
10~35 дена
Други
20~60 дена
Нашите Превозот :
1. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба. Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас.
2. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со ослободени од данок, ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност. Ова пониска вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле. Сите увоз задолжен се на купувачот одговорност.
Гаранција :
Ние нудиме посебни по-продажбата на услугата : 7 дена се враќа без никаква причина и 15 дена слободна замена. Ако не сте задоволни со производот, може да побарате за враќа во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот или слободна замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

Повеќе информации

Пол:
Мажи
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Бренд Име:
D5Column
Материјал:
Најлон
Функција:
Виткање водоотпорен
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
es-16070602

Најдобрите понуди во категоријата