1PC Торба Додаток Отворено Торба за на Рака Кеси EDC Алатка Тактички Додаток Торбичка Ранец Рамо, Рака Торба Лов Алатки Торбичка

1PC Торба Додаток Отворено Торба за на Рака Кеси EDC Алатка Тактички Додаток Торбичка Ранец Рамо, Рака Торба Лов Алатки Торбичка

DEN 244.00
DEN 305.28
 

Това е достапна
Износ

1 PC Торба Додаток Отворено Торба за на Рака Кеси EDC Алатка Тактички Додаток Торбичка Ранец Рамо, Рака Торба Лов Алатки Торбичка големина : 37cm Должина / 14.5 во Ширина 8.5 cm / 3.3 во Материјал : 600 D најлон Функција : Можат да бидат опремени на ранец рамо, рака, постојат две торби, лесен за употреба, може да се инсталира на мобилни телефони, мапи, GPS, спогодба, итн.

Повеќе информации

Бренд Име:
WOSAWE
Функција:
ранец торба
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
најлон кеси

Најдобрите понуди во категоријата