60L Голем Отворен Ранец Отворено Водоотпорен Унисекс Пешачење Rucksack Качување Пешачење Mountaineering Ранец Патување Спортски Торби

60L Голем Отворен Ранец Отворено Водоотпорен Унисекс Пешачење Rucksack Качување Пешачење Mountaineering Ранец Патување Спортски Торби

DEN 1926.00
DEN 3209.76
 

Това е достапна
Износ


60 L Голем Отворен Ранец Отворено Водоотпорен Унисекс Пешачење Rucksack Качување Пешачење Mountaineering Ранец Патување Спортски Торби
Овој ранец е 60 L високо-професионален капацитет еден за експедиција. Тоа е удобно, трајни, водоотпорен. Тоа има ергономски имајќи систем,
независна чевли магацин, функционално разновиден. Погоден за mountaineering, пешачење, кампување, патување и други активности на отворено.
Карактеристики :
1.60 L висок капацитет професионален ранец за експедиција.
2.Повеќе џебови, која вклучувајќи го и главниот торба, капак џеб, од страна на торба, независни чевли магацин, итн.
3.Ергономски имајќи систем. Тоа може да се ублажи рамо притисок ефикасно. Диверзифицирано и хуманизација.
4.Високо еластична ремени и појаси за удобно носење. Три-димензионални шок апсорпција со добра амортизирање ефект.
5.Исклучителна изработка и лесен.
6.Висока густина солза-отпорни најлон + terylene ткаенина, водоотпорен, издржливи. Водоотпорен материјал може да се лизга водата настрана продорен брзо.
7.Висок квалитет на патент и тока, удобен и издржливи.
8.Повеќе прилози и ремени за бесење алатки, пешачење пол, шатори, вреќи за спиење.
Спецификација :
Бренд : Слободен Витез
Ранец Тип : Внатрешна Рамка Ранец
Капацитет : 60 L
Материјал : водоотпорен и Rip-Стоп Најлон + Terylene Item
Тежина : 1.4 KG/ 3.09 LBS
Производ Димензија : 31.1 x 12.2 x 9.66 Инчи / 79 x 31 x 24.5 CM
Пакет Се Вклучени :
1x Пешачење Ранец Забелешка :
Големина е рачно изработени мерење податоци-мерење бидејќи секој е различен, како што е прикажано во присуство на 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4.Ако сакате да се направи голема цел, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате, ќе го цитираше ќе цената на големо.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Повеќе информации

Капацитет:
50 - 70L
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Функција:
Мулти-функционални торба,ранец Качување
Дожд Маска:
Yes
Бренд Име:
Бесплатни Витез
Број На Модел На:
60L Отворено Mountaineering Ранец
Големина(L x W x H):
33.00 x 21.00 x 70.00 cm / 12.99 x 8.27 x 27.56 инчен
Материјал:
издржливи и отпорни на абење најлон
Водоотпорен:
Yes
Капацитет:
60L
пешачење торба:
пешачење ранци
ранец отворено:
Тактички торба, Ранец велосипед
Кампување ранец:
ранец жени
туристички ранец:
ранец за велосипед
molle торба:
mountaineering ранец
mochila кампување:
воена ранец

Најдобрите понуди во категоријата