2/10/50/100sets 4 pin автомобил водоотпорен електрични конектори 4way авто кислород сензор plug приклучок конектор терминал 1-967640-1

2/10/50/100sets 4 pin автомобил водоотпорен електрични конектори 4way авто кислород сензор plug приклучок конектор терминал 1-967640-1

DEN 343.00
DEN 470.40
 

Това е достапна
Износ


shhworldsea Бесплатен Превозот 2/10/50/100sets 4 pin автомобил водоотпорен електрични конектори 4 начин авто кислород сензор plug приклучок конектор терминал 1-967640-1
секој поставува пакетот вклучува :
1*4 Way Женски конектор
4*Женски терминали
4*силиконската гума кабел фоки

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
1-967640-1
Специјални Функции:
Водоотпорен
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Од Моќ:
4 pin авто кислород сензор приклучок
Објектот Големина:
4 pin авто кислород сензор приклучок
Материјал Тип:
Пластични и бакар
Пол :
Женски
Примена :
Автомобилската
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ

Најдобрите понуди во категоријата