shhworldsea 5 pin сензор Автомобил, Мотор конектор приклучок Маса Проток на Воздух на Моторот pigtail Случај За Toyota, Lexus is300 GS300 Мотор es350

shhworldsea 5 pin сензор Автомобил, Мотор конектор приклучок Маса Проток на Воздух на Моторот pigtail Случај За Toyota, Lexus is300 GS300 Мотор es350

DEN 374.00
DEN 512.64
 

Това е достапна
Износ


shhworldsea Бесплатен Превозот 5 pin MAF сензорот Автомобил конектор приклучок Маса Проток на Воздух на Моторот pigtail Случај За Toyota, Lexus is300 GS300 Мотор es350 is250 8"
Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу други
Предмети вклучува терминал контакт и печат приклучок
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количината на
една кеса ќе биде зависи од acutal цел количина

Повеќе информации

Боја Име:
5sets, 10sets, 30sets, 50sets, 100sets
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
5 Pin MAF сензорот конектор приклучок Маса Проток на Воздух на Моторот pigtail
Објектот Големина:
5 Pin сензор конектор приклучок Маса Проток на Воздух на Моторот pigtail
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Од Моќ:
5 Pin MAF сензорот конектор приклучок Маса Проток на Воздух на Моторот pigtail
Име На Модел:
5 Pin Автомобил автоматско Палење Протокот на Воздух Метар конектор приклучок за Штекер
Интерфејс:
wire конектор
Пол:
Женски
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
За Toyota, Lexus is300 GS300 Мотор es350 is250 8

Најдобрите понуди во категоријата