DC 12V 24V 3.1 Двојна USB Автомобил Полнач Напон Voltmeter Мотоцикл Морски Брод Пад на превозот

DC 12V 24V 3.1 Двојна USB Автомобил Полнач Напон Voltmeter Мотоцикл Морски Брод Пад на превозот

DEN 303.00
DEN 415.20
 

Това е достапна
Износ


Материјал : Пластични+Метал
Производ Во Боја : Црна
Индикатор светла боја : Црвена/Сино/Зелено
Работи одлично и како замена или дополнителна двојна usb полнење во автомобил, вклучете панел,со црвени LED светло Voltmeter
Над загреана,над-струја,во текот-полнење заштита, полнење автоматски ќе се запре кога батеријата е полна, лесен за употреба и инсталирање
Компактен дизајн 2in1 Автомобил USB Полнач и Voltmeter, одлична за полнење и проверка на напон цел
Компатибилен со популарните мобилни уреди, USB 2.0,било кој уред, вклучувајќи дигитални камери,pda уредите,мобилни телефони и USB додатоци
Влезен Напон : DC 12 - 24 V
Voltmeter се Измери Напон : 8-30 V
Излезен Напон : DC 5 V
Излезна Струја : 3100m A
Работна Температура : 80°
Со Кабелот вклучен
Големина : прибл.38x38x50mm (вклучувајќи ја и големината на иглички)
Нема Мало Пакет
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Пакетот вклучува :
1 x Pc DC 12 V 24 V 3.1 Двојна USB Автомобил Полнач Напон Voltmeter Мотоцикл Морски Пловила

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Напон:
12V
Објектот Големина:
38x38x50mm
Материјал Тип:
пластични+метал
Специјални Функции:
Dual USB Полнач за во Автомобил
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Интерфејс:
USB

Најдобрите понуди во категоријата