Новиот Автомобил Автоматски Адаптер за полнење DC 12V На AC Конвертор 220V Полначот Моќ Со USB Пад на превозот

Новиот Автомобил Автоматски Адаптер за полнење DC 12V На AC Конвертор 220V Полначот Моќ Со USB Пад на превозот

DEN 124.00
DEN 170.40
 

Това е достапна
Износ

Материјал : ABS Одговара на сите видови на мобилни телефони полначи Може да се користи за anther цел Има заштита во валута, shortcircuit, преку вчитување на Приклучокот овој производ цигара во штекер Бидете сигурни моќ индикатор е светла Приклучок на мобилен телефон полначот во овој приклучок на овој производ се Користи за мобилен телефон, лични корисна Телефонски Систем, патување полнач, универзален полнач, не може да се користи на железо срцето трансформатор Влез : DC 12 V Излез : 220 V Излезна Моќност : 1 W Моќ го оценувате : 12 W Големина на : 11.5 x 5.5 x 3.3 cm Боја : како на сликата шоу
Пакетот вклучува : Моќ Конвертор Адаптер x 1

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Напон:
12V
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци

Најдобрите понуди во категоријата