Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
shhworldsea 10/50/150sets 2.2 mm 4 Начин pin Авто Електричниот Конектор Женски Колекции & машки штекер plug терминал за Мотоцикл Автомобил

shhworldsea 10/50/150sets 2.2 mm 4 Начин pin Авто Електричниот Конектор Женски Колекции & машки штекер plug терминал за Мотоцикл Автомобил

DEN 409.00
DEN 560.64
 

Това е достапна
Износ


shhworldsea 10/50/100sets 2.2 mm 4 Стр Начин pin Авто Електричниот Конектор Женски Колекции & машки штекер приклучок со терминал за Мотоцикл Автомобил Бесплатен превозот
женски машки комплет :
женски комплет :
машки комплет :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Големина:
4 pin автомобил женски машки електрични конектори
Специјални Функции:
4 pin автомобил женски машки електрични конектори
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Од Моќ:
4 pin автомобил женски машки електрични конектори
Име На Модел:
MG651038 MG641041
Материјал Тип:
Пластични и бакар
Пол :
Машки и женски комплет
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ

Најдобрите понуди во категоријата