(1 Парче)VIBORG Врвен Квалитет 96mm Цинк Легура Современ Кабинет Шкафот Вратата Фиока Рачки Повлекува Повлече бранеа, SA-778

(1 Парче)VIBORG Врвен Квалитет 96mm Цинк Легура Современ Кабинет Шкафот Вратата Фиока Рачки Повлекува Повлече бранеа, SA-778

DEN 118.08
 

Това е достапна
Износ


VIBORG ® Создава БР.1 Бренд
на
Свет-Класа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!
Детали За Производот Покаже :
Направен од висок квалитет на цинк легура увезени од Австралија; Со навистина одлично сатен никел заврши-no-отпечаток нанотехношкабез отпечаток остави кога ќе го допрат! Врвен квалитет на производот; SGS 72-часовен Сол Спреј Тест, 100% издржливи; Стилски модерен дизајн. Достапни во четири големини : 96mm, 128mm, 160mm и 192mm. Дупка до дупка : 96mm, вкупна должина : 127mm
Опис на производот Тип Мебел Справи & Knob Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел SA-778-96 SS Целокупната должина 127 мм Дупка до дупка 96 mm Завршувањето сатен никел Материјал Цинк легура Пакетот вклучува 1 x се справува како што е опишано со нерѓосувачки челични навртки
За VIBORG
VIBORG - основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong. Своите производи ги вклучува сите видови на почетниот hardwaresмебел hardwares, бања hardwares, кујна hardwares, итн. со светска класа извонредна изработка и квалитет. Потпирајќи се на нејзиниот повеќето напредни опрема и објекти, професионален менаџмент кадри, техничари, вешти работници и успешен маркетинг и менаџмент, VIBORG стана БР. Еден Бренд на домашниот хардверски производи во Кина!!!
НАШАТА Фабрика
За Ваша Информација

Повеќе информации

Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Бренд Име:
Viborg
Стил:
Модерна
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
SA-778-96SS
Вкупна Должина:
127 мм
Материјал:
Висок квалитет на цинк Легура
По завршувањето:
Сатенски никел
Состојба:
Бренд-Нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата