кабината Филтри за BMW:E70-Х5,X5M,E71-X6,X6M,F15-Х5 35i(2013-), 2009-2014 за БМВ Х5 X6 3.0 d 35ix E70 E71 E72 64319194098 #ST364

кабината Филтри за BMW:E70-Х5,X5M,E71-X6,X6M,F15-Х5 35i(2013-), 2009-2014 за БМВ Х5 X6 3.0 d 35ix E70 E71 E72 64319194098 ST364

DEN 379.20
 

Това е достапна
Износ


Модел
за BMW
Make Model Enigne CC KW Цилиндар Тип Година Параметар
за BMW
за БМВ Х5 (E70) 2007/02-2013/06
Х5 (E70) 3.0 d M57 306 Д3 2993 173 6 Затворени Off-Road Возило, 2007-2008
Х5 (E70) 3.0 sd M57 N 306 D5 2993 210 6 Затворени Off-Road Возило 2007-2009
Х5 (E70) 3.0 si N52 B30 На 2996 200 6 Затворени Off-Road Возило, 2007-2008
Х5 (E70) 4.8 јас x Drive N62 B48 Б 4799 261 8 Затворени Off-Road Возило, 2007-2008
Х5 (E70) M S63 B44 На 4395 408 8 Затворени Off-Road Возило 2009-2013
Х5 (E70) M 50 г N57 D30 C 2993 280 6 Затворени Off-Road Возило 2011-2013
Х5 (E70) x Drive 30 d N57 D30 На 2993 180 6 Затворени Off-Road Возило 2010-2013
Х5 (E70) x Drive 30 јас N52 B30 На 2996 200 6 Затворени Off-Road Возило, 2008-2010
Х5 (E70) x Drive 35 јас N55 B30 На 2979 225 6 Затворени Off-Road Возило 2010-2013
Х5 (E70) x Drive 35 јас N55 B30 На 2979 235 6 Затворени Off-Road Возило 2012-2013
Х5 (E70) x Drive 40 г N57 S D30 Б 2993 225 6 Затворени Off-Road Возило 2010-2013
Х5 (E70) x Drive 48 јас N62 B48 Б 4799 261 8 Затворени Off-Road Возило 2008-2013
Х5 (E70) x Drive 50 јас N63 B44 На 4395 300 8 Затворени Off-Road Возило 2010-2013
за БМВ Х5 (F15, F85) 2013/07-
Х5 (F15, F85) M 50 г N57 D30 C 2993 280 6 Затворени Off-Road Возило 2013-
Х5 (F15, F85) s Drive 25 г N47 D20 D 1995 160 4 Затворени Off-Road Возило 2013-
Х5 (F15, F85) x Drive 25 г N47 D20 D 1995 160 4 Затворени Off-Road Возило 2013-
Х5 (F15, F85) x Drive 30 d N57 D30 На 2993 190 6 Затворени Off-Road Возило 2013-
Х5 (F15, F85) x Drive 35 јас N55 B30 На 2979 225 6 Затворени Off-Road Возило 2013-
Х5 (F15, F85) x Drive 40 г N57 D30 Б 2993 230 6 Затворени Off-Road Возило 2013-
Х5 (F15, F85) x Drive 50 јас N63 B44 Б 4395 330 8 Затворени Off-Road Возило 2013-
за BMW X6 (E71, E72) 2008/05-
X6 (E71, E72) 30 d M57 N2 306 Д3 2993 173 6 Затворени Off-Road Возило, 2008-
X6 (E71, E72) 35 d N57 N 306 D5 2993 210 6 Затворени Off-Road Возило, 2008-
X6 (E71, E72) 35 јас N54 B30 На 2979 225 6 Затворени Off-Road Возило, 2008-
X6 (E71, E72) 50 јас N63 B44 На 4395 300 8 Затворени Off-Road Возило, 2008-
X6 (E71, E72) Active Hybrid N63 B44 На 4395 357 8 Затворени Off-Road Возило 2010-
X6 (E71, E72) M S63 B44 На 4395 408 8 Затворени Off-Road Возило 2009-
X6 (E71, E72) x Drive 30 d N57 D30 На 2993 180 6 Затворени Off-Road Возило 2010-
X6 (E71, E72) x Drive 35 јас N54 B30 На 2979 225 6 Затворени Off-Road Возило, 2008-
X6 (E71, E72) x Drive 40 г N57 S D30 Б 2993 225 6 Затворени Off-Road Возило 2010-
X6 (E71, E72) x Drive 50 јас N63 B44 На 4395 300 8 Затворени Off-Road Возило, 2008-

Повеќе информации

Бренд Име:
SAFIL
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
170
X6-Година:
2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
Поставување на Возило:
in
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
филтер хартија
Осветленост Дел Број:
64319194098
Објектот Висина:
20
Другиот Дел Број:
64319194098
Производителот Дел Број:
64319194098
Објектот Должина:
200
BMW Модел:
X6
Објектот Тежина:
0.5kg

Најдобрите понуди во категоријата