Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1Set 3 Дупки Кабината Филтер За Фолксваген Sagitar Passat Magotan Tiguan Touran Ауди Buy1+1Free Пад на превозот

1Set 3 Дупки Кабината Филтер За Фолксваген Sagitar Passat Magotan Tiguan Touran Ауди Buy1+1Free Пад на превозот

DEN 308.00
DEN 361.92
 

Това е достапна
Износ

3 дупки соодветните модели погоден за : Пред 2011 модели За Jetta / Magotan /Голф 6 CC За Touran /Scirocco За EOS /Octavia За Врвен За Сиетл /ЛЕОН (2012 став пред) За Ауди А3 (не MQB платформа) Спецификации : Главен материјал : висок квалитет на влакна со отпадните+PP Пластични Боја : Сива+Бела Големина : 22x13.5(Lx W) Максимална Дебелина : 6cm Минималната Дебелина : 3.5 см Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 2 Pcsx филтер за Воздух(сива еден е бесплатен за вас) 1 x Школка

Повеќе информации

Бренд Име:
Тирол
Материјал Тип:
висок квалитет на влакна со отпадните+PP Пластика

Најдобрите понуди во категоријата