кабината филтер за мини R50 R52 R53 ,2004 до 2007 година МИНИ Кабриолет (R52) ,2003-2006 МИНИ (R50, R53) Еден OEM:64311496711 #ST187C

кабината филтер за мини R50 R52 R53 ,2004 до 2007 година МИНИ Кабриолет (R52) ,2003-2006 МИНИ (R50, R53) Еден OEM:64311496711 ST187C

DEN 776.16
 

Това е достапна
Износ


Модел
ЗА МИНИ
Модел CC KW Цилиндар Тип Година
ЗА МИНИ
ЗА МИНИ ЗА МИНИ (R50, R53) Купер 1598 85 4 Hatchback 2001-2006
ЗА МИНИ ЗА МИНИ (R50, R53) Cooper S 1598 120 4 Hatchback 2002-2006
ЗА МИНИ ЗА МИНИ (R50, R53) Cooper S 1598 125 4 Hatchback 2004-2006
ЗА МИНИ ЗА МИНИ (R50, R53) Џон Купер За работи 1598 160 4 Hatchback 2006-2006
ЗА МИНИ ЗА МИНИ (R50, R53) Еден 1598 66 4 Hatchback 2001-2006
ЗА МИНИ ЗА МИНИ (R50, R53) Еден 1398 55 4 Hatchback 2003-2006
ЗА МИНИ ЗА МИНИ (R50, R53) Еден D 1364 55 4 Hatchback 2003-2006
ЗА МИНИ ЗА МИНИ (R50, R53) Еден D 1364 65 4 Hatchback 2003-2006
ЗА МИНИ ЗА МИНИ (R50, R53) S За работи 1598 147 4 Hatchback 2003-2005
ЗА МИНИ ЗА МИНИ (R50, R53) За делата 1598 155 4 Hatchback 2003-2006
ЗА МИНИ ЗА МИНИ Кабриолет (R52) Купер 1598 85 4 Кабриолет од 2004 до 2007 година
ЗА МИНИ ЗА МИНИ Кабриолет (R52) Cooper S 1598 125 4 Кабриолет од 2004 до 2007 година
ЗА МИНИ ЗА МИНИ Кабриолет (R52) Џон Купер За работи 1598 155 4 Кабриолет од 2004 до 2007 година
ЗА МИНИ ЗА МИНИ Кабриолет (R52) Еден 1598 66 4 Кабриолет од 2004 до 2007 година
ЗА МИНИ ЗА МИНИ Кабриолет (R57) Cooper S 1598 125 4 Конвертибилна 2007-2008

Повеќе информации

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg
Купер-Година:
2002,2005,2006,2003,2004
Производителот Дел Број:
64311496711
Материјал Тип:
филтер хартија
Осветленост Дел Број:
CUK4624
Поставување на Возило:
in
Мини Модел:
купер
Објектот Висина:
30
Другиот Дел Број:
CUK4624
За Возило Брендови/Модел:
Мини
Објектот Ширина:
108
Објектот Должина:
460
Бренд Име:
SAFIL

Најдобрите понуди во категоријата