Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Топла 6 Метри 8мм Кол Жица Заврши Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка Црна

Топла 6 Метри 8мм Кол Жица Заврши Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка Црна

DEN 363.00
DEN 427.20
 

Това е достапна
Износ


Топла 6 Метри 8мм Кол Жица Заврши Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка Црна

Повеќе информации

Тип:
Топлина Shrinkable
Број На Модел На:
8мм
is_customized:
Yes
Материјал:
-

Најдобрите понуди во категоријата