Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пченица трева морнар рачно од не ' рѓосувачки челик портокали apple лимон грозје краставица домат компир wheatgrass сок extractor за дома

Пченица трева морнар рачно од не ' рѓосувачки челик портокали apple лимон грозје краставица домат компир wheatgrass сок extractor за дома

DEN 2016.00
 

Това е достапна
Износ


Пченица трева морнар рачно од не ' рѓосувачки челик портокали apple лимон грозје краставица домат компир wheatgrass сок extractor за дома
Параметарот :
Модел ZFJ1
Материјал 304stainless челик
Димензија 29*21*10см
Тежина 2.7 кг
Функција :
Лесен и брз стискаш пченица трева, сок принос е висока, не ги уништи хранливите состојки.Исто така, може да се притисне на зеленчук и овошје.
Функција :
Едноставен дизајн и лесен за употреба.
Лесно да се чисти и целосна нерѓосувачки ( храна одделение )
Остатоци и сок може да се одвои
Опис :
Работат од страна на страна, ќе може да се направи differnet овошје и зеленолисните растенија сок со тоа.
Како што се : wheatgrass сок, сок од јаболко,лубеница сок,
грозје сок,сок од круша,морков сок, сок од краставица,итн
Речиси сите видови на растителни сокови и овошен сок.Лесен за одржување.
Почитувани. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,...), ние можеби се избере различен начин на испорака, како што е подолу : Ако сакате да изберете да се изразат испорака,Можете да изберете најевтин начин да се плати изразат такса еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,EMS) ,Ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС) . ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација). Вие не треба да плаќаат каков било товар разлика.ве молиме не'worry.ве молиме да знаат тоа.
Знак за известување :
1.Ја прими стоката, ве молиме проверете на "лице в лице"
2.Ако стоката се оштетени, ве молиме тврдат дека со Курирска компанија
3.Ние ќе ви помогнат да се заврши цел и да даде соодветни мерки за компензација на
4.Откако машина биде потпишан тој рече дека не било каков проблем со стока Pls Внимание на : 1)потрошувачите имаат време услов внимание , ако изборот Пост Воздух Mail или Пост Воздух Парцела за транспорт вашата стока,транспорт време е флексибилно и обично треба 20-60 дена за да стигнат до вашата адреса. 2).ако постојат некои проблеми со стоки и транспорт. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, а не директно Поднесена спор, ние ќе ви помогнеме да ги решите. 3) Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве Молиме да ја потврдите нарачката онлајн и да им даде добра на повратни информации до нас,откако ќе го добиете на стоки. Ви благодариме за вашата поддршка!

Повеќе информации

Број На Модел На:
пченица трева морнар
Тип:
wheatgrass морнар
сертификација:
UR,САШО,АДС,CB,УЛ,ГШ,EMC,ETL,EMF,RoHS,LFGB
Функција:
Цедењето,Автоматски Пулпа Исфрлање,Не-Капе Spout
Оценка (Вртежи Во Минута):
80Rpm
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пулпа Сад Волумен:
0.5 L-1L
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Димензии (L x W x H (Инчи):
29*21*10см
Капацитет:
Бренд Име:
ZFTOPA
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Поставување Метод:
Табела
Полнење Порта Форма:
Круг
Брзина На Вредноста:
упатство
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
димензија:
29*21*10см
Тежина:
2.7 кг

Најдобрите понуди во категоријата