Кислород Сензор За HYUNDAI Акцент Салон Elantra Coupe Матрица 03-10 39210-23750 3921023750 Ламбда Сонда Сензори О2 Воздух Гориво Сооднос

Кислород Сензор За HYUNDAI Акцент Салон Elantra Coupe Матрица 03-10 39210-23750 3921023750 Ламбда Сонда Сензори О2 Воздух Гориво Сооднос

DEN 963.00
DEN 1146.72
 

Това е достапна
Износ


Кислород Сензор За HYUNDAI Акцент Салон Elantra Coupe Матрица
03-10 3921023750 Ламбда Сонда Сензори О2
Воздухот Гориво Сооднос

Повеќе информации

Резолуција:
Стандард
линеарна:
Стандард
Тип:
Вид Греење
Мерен Опсег:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Бренд Име:
SPSONER
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Повторливост:
Стандард
Име На Модел:
Замена на кислород сензор О2 Ламбда сензори
ОЕМ број:
39210-23750
Осветленост Дел Број:
3921023750
Воздухот сензори за гориво:
Ламбда сонда сензори
Материјал:
метал и пластика
боја:
Црна
Другиот Дел Број:
39210-22620, 39210-22610, YC100832

Најдобрите понуди во категоријата