Кислород Сензор Плоча и на Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР за BMW 234-5135 11787537993 11787560957 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ МИНИ 2006-2014

Кислород Сензор Плоча и на Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР за BMW 234-5135 11787537993 11787560957 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ МИНИ 2006-2014

DEN 2688.00
DEN 3360.00
 

Това е достапна
Износ


ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.
КОМПАТИБИЛНОСТ :
BMW 323 I 2006 BMW 325 I 2006 BMW 325 XI 2006 BMW 330 I 2006 BMW 330 XI 2006 BMW 525 I 2006 BMW 525 XI 2006 BMW 530 I 2006 BMW 530 XI 2006 BMW M3 2008-2013 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ CL550 2009-2010 ГОДИНА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ E320 2007-2009 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ G63 AMG 2013 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ML320 2009 ГОДИНА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ML350 2010-2014 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ R320 2009 година МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ S400 2010-2013 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ S450 2008-2011 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ S550 2007-2011 МИНИ КУПЕР 2007-2010 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.

Повеќе информации

Бренд Име:
GANGLE
Мерен Опсег:
Дел Бр.
Резолуција:
Дел Бр.
Тип:
Вид Греење
линеарна:
Дел Бр.
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Компанија:
GANGLE
Компатибилност:
BMW МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ МИНИ 2006-2014

Најдобрите понуди во категоријата